مسعود نعمتی نسب پنجشنبه 22 مرداد 1394 03:42 ب.ظ نظرات ()
فضانورد سابق ناسا و ششمین کسی که روی ماه رفت معتقد است که بیگانگان مانع  شروع جنگ هسته ای میان آمریکا و روسیه شده اند!

ادگار میشل

جزئیات بیشتر در ادامه مطلب

[عکس از ناسا/Keystone/Getty Images]ادگار میشل، فضانورد پیشین ناسا و ششمین انسانی که روی ماه راه رفت، اصرار دارد که تست های موشکی هسته ای مکررا توسط چیزی که او معتقد است سفینه بیگانگان بوده، متوقف شده است، او معتقد است که بیگانگان حتی روی زمین آمدند تا روسیه و آمریکا را از شروع جنگ هسته ای متوقف کنند.

او معتقد است که افسران عالی رتبه نظامی این کشتی های فضایی را، هنگامیکه مشغول تست کردن اسلحه ها در دهه 40 بودند، دیدند. به گفته ی او آنها در تاریخ 16 جولای 1945 آمدند و با انسان های صحرای White Sands نیومکزیکو ارتباط برقرار کردند.
او درباره این صحرا می گوید :"شما آن صحرا را به اندازه من نمی شناسید. این صحرا محل آزمایش سلاح های اتمی بوده است - و به همین دلیل آنها به اینجا علاقه مند شدند."
همچنین ادامه می دهد  " آنها می خواستند درباره توان نظامی ما بداند. تجربه شخصی من از صحبت با مردم این را واضح کرده است که بیگانگان قصد داشتند ما را از جنگ منصرف کنند و صلح را روی زمین برقرار کنند."

او این نکته را اضافه کرد که دیگر افسرانی که در طول قرن بسیتم سرپرست پایگاه های موشکب بودند نظر او را تایید می کنند.

وقتی از نیک پوپ، محقق اشیا پرنده ناشناخته (UFO) وزرات دفاع، راجع به نظر ادگار پرسیدم، محترمانه نظر او را رد کرد.
"او یک مرد راستگو و قابل احترام است. ولی تا جایی که من مطلع هستم، بیشتر اطلاعات او در این زمینه از تجربه شخصی او نیست، بلکه چیزهایی است که از دیگران شنیده است"

ناسا هم، از طریق دیلی میل، به روشی محترمانه نظر میشل را کم ارزش شمرد، با این بیان که :"ناسا اجسام پرنده ناشناس را پیگیری نمی کند، فعالیت های ناسا به هیچ عنوان در رابطه با حیات بیگانگان روی زمین یا هیچ جای دیگری در جهان نیست. دکتر میشل یک آمریکای ارزشمند است، ولی ما در عقیده او در این مسئله سهیم نیستیم"

ترجمه مسعود نعمتی نسب